Cały dzień zabawy w Energylandii za 79 zł! Wyjątkowa promocja

Autor: Mateusz Miciński |

Park rozrywki Energylandia w Zatorze przygotował wyjątkową promocję na bilety. Pozwalają one na całodniową zabawę w parku za jedyne 79 zł dla osób powyżej 140 cm wzrostu i za 69 zł dla dzieci do 140 cm wzrostu. Promocja obniża cenę aż o 100 zł względem normalnego biletu w sezonie.

Promocja w Energyladii na Winter Kingdom
Promocja w Energyladii na Winter Kingdom

Jest jednak jeden warunek. Należy się pospieszyć i zakupić bilety już teraz. Promocja obowiązuje do 19 września. Na stronie parku można zakupić bilety online, także korzystając z Bonu Turystycznego: https://ticket.energylandia.pl/promotionpromo.

Smoczy Gród zimą promocja energylandia
Smoczy Gród zimą

Bilety z promocji wykorzystać możemy podczas Winter Kingdom. Wydarzenie to odbywa się w dniach od 26 listopada do 8 stycznia 2023 roku, w dniach otwarcia parku. Nie ma co ukrywać, że jest to idealna promocja dla osób, które chcą maksymalnie wykorzystać 8 godzin zabawy bez stania w kolejkach. A zarazem nie jest im straszna chłodna aura. Wystarczy odpowiednio się ubrać i zaopatrzyć w ciepłe napoje. Z rollercoasterów będzie można korzystać kilka razy pod rząd z zerowym czasem oczekiwania.

Abyssus zimą
Abyssus zimą

Zachęcam także do sprawdzenia wpisu: Czy warto jechać do Energylandii zimą?