Współpraca

Miło mi, że tu trafiłeś. Jesteś zainteresowany współpracą? W skrócie przedstawię Ci kilka rzetelnych faktów na temat bloga Kierunek Zator, które poniżej potwierdzam wiarygodnymi i niezależnymi danymi. Bez zbędnego lania wody i bez chwalenia się bezwartościowymi wyróżnieniami. Tylko to, co naprawdę istotne!

O blogu Kierunek Zator

Blog Kierunek Zator został uruchomiony w czerwcu 2022 roku. W polskim Internecie nie ma dedykowanego bloga poświęconego jedynie tematyce największego polskiego parku rozrywki w Zatorze. Obszerne poradniki, ciekawostki i wpisy docierają do wszystkich tych, którzy poszukują konkretnych informacji na temat Energylandii.

Z tygodnia na tydzień blog osiąga coraz lepsze rezultaty. W sezonie blog notuje 25 tysięcy nowych użytkowników i około 45 tysięcy odsłon miesięcznie, a poza sezonem 15 tysięcy nowych użytkowników i ponad 30 tysięcy wyświetleń.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do mnie na adres: kontakt@kierunekzator.pl. Dam Ci znać jak możemy współpracować i prześlę Ci aktualny cennik reklam, ofertę współpracy i tekstów sponsorowanych, które ułatwią Ci podjęcie decyzji.

Jak możemy współpracować?

Współpraca z biurami podróży, organizatorami wycieczek, przewoźnikami i korporacjami taxi

Najlepsza forma współpracy to współpraca długofalowa – taka, która trwa latami, ponieważ przynosi najwięcej wzajemnych korzyści. Jeśli oferujesz zorganizowane wycieczki do Energylandii, usługi przewodnicze, transport lub inne usługi wspomagające dostanie się do parku rozrywki, to bardzo chętnie zrealizuję dla Ciebie artykuł sponsorowany, zamieszczę szczegółowy cennik i rozkład jazdy, czy też umieszczę banery reklamowe.

Współpraca z miejscami noclegowymi w pobliżu Energylandii

Niewątpliwą zaletą bloga o Energylandii jest przestrzeń na promowanie noclegów. Bardzo wielu gości szuka noclegów na portalach społecznościowych i w wyszukiwarce Google. Mój blog jest otwarty na reklamowanie Twoich miejsc noclegowych. Najlepsze rezultaty uzyskamy, gdy będę mógł samodzielnie przetestować Twoją ofertę, wykonać fotorelację i rzetelnie opisać obiekt. Taka forma współpracy osiągnie najlepsze rezultaty dla Twojej oferty noclegowej.

Testy sprzętów typu plecaki, nerki, odzież, obuwie — czyli wszystko, co przyda się w Energylandii

Podczas moich częstych wypadów do Energylandii chętnie przetestuję samochód z wypożyczalni, plecak, nerkę, aparat fotograficzny, wygodne buty czy odzież — czyli wszystko, co gościom może się przydać podczas zabawy w Energylandii. Rezultaty testu przedstawię w formie obszernego artykułu na blogu, bez topornej reklamy, która Czytelnika od razu zniechęciłaby do przeczytania całości.