Czas oczekiwania na atrakcje w parku Energylandia

czas oczekiwania na atrakcje

Sprawdź, jaki jest czas oczekiwania na atrakcje w Energylandii. Poniższa lista prezentuje czas oczekiwania w kolejce do poszczególnych atrakcji w parku rozrywki Energylandia.

Czas oczekiwania LIVE (TOP 42 atrakcje w Energylandii)

[] czas bez zmian [] czas na atrakcje rośnie [] czas na atrakcje spada

Nazwa atrakcjiCzas oczekiwaniaStatus atrakcjiCzas aktualizacji
Nazwa atrakcjiCzas oczekiwaniaStatus atrakcjiCzas aktualizacji

Lista atrakcji wraz z czasem oczekiwania odświeżana jest co kilka minut i może być niekompletna lub chwilowo niedostępna. Jeśli nie widzisz wszystkich kolumn w tabeli, przewiń tabelę w prawo lub odwróć smartfon do pozycji poziomej.

Na co teraz pójść w Energylandii?

Jeśli jesteś w Energylandii i nie wiesz, na którą atrakcję teraz warto pójść, sprawdź listę popularnych atrakcji z czasami na żywo. Na stronie Na co teraz pójść w Energylandii przedstawiamy atrakcje z najmniejszym czasem oczekiwania. Atrakcje i rollercoastery pogrupowaliśmy na kilka kategorii.

Czas oczekiwania LIVE w Energylandii

Lista zawiera 42 najpopularniejsze atrakcje w Energylandii wraz z orientacyjnym czasem oczekiwania. Czasy przedstawiane są praktycznie na żywo (z kilkuminutowym opóźnieniem) oraz status atrakcji. Jeżeli dana atrakcja jest nieczynna z powodu awarii lub zamkniętego parku, w zestawieniu czasów oczekiwania w kolejce do atrakcji zostanie zawarta taka informacja.

Weź pod uwagę, że czas oczekiwania do wejść Fast Pass może być zupełnie inny (krótszy). Także orientacyjny czas oczekiwania podawany przez park może odbiegać od rzeczywistego. Wpływ na to ma kilka czynników: zagęszczenie gości w kolejce oraz liczba wagoników wypuszczonych na tor rollercoastera.

Zawsze aktualny czas oczekiwania na kolejki w Energylandii sprawdzisz na tablicach rozstawionych w parku. Ponado czas podawany jest na wyświetlaczach przy wejściach do atrakcji, a także w mobilnej aplikacji Energylandia na smartfony. Ta strona prezentuje w parku Energylandia czas oczekiwania LIVE. Sprawdzisz tutaj czas oczekiwania na kolejki Energylandia.

Czas oczekiwania na Ekipa Light Explorers