Pole namiotowe i kempingowe obok Energylandii

Autor: Mateusz Miciński |

Pole namiotowe i kempingowe obok Energylandii jest świetną alternatywą noclegową dla standardowych hoteli i domków. Jeżeli wybieramy się do parku w Zatorze na 2 dni lub więcej, warto rozważyć nocowanie pod chmurką we własnym namiocie lub przyczepie kempingowej. Tym bardziej że takie rozwiązanie jest zdecydowanie tańsze, niż nocleg w hotelu. Poniżej przedstawiam szczegółowe informacje o cenach pola namiotowego, dojeździe oraz zapleczu pola namiotowego tuż obok Energylandii.

Pole namiotowe i kempingowe Energylandia

Ile kosztuje pole namiotowe i kempingowe obok Energylandii?

Przez cały sezon 2023 jeden nocleg na polu namiotowym kosztuje 99 zł, a postój dla kampera lub kempingu także 99 zł. Bilety można zakupić w kasach Energylandii lub online na stronie internetowej: https://ticket.energylandia.pl/pl/tickets

OfertaSezon niski
wiosna
Sezon wysoki
lato
Sezon niski
jesień
Pole namiotowe99 zł99 zł99 zł
Postój dla kampera
(z dostępem do wody, toalety, prądu)
99 zł99 zł99 zł

Jak dojechać na pole namiotowe?

Pole namiotowe i kempingowe znajduje się około 400 metrów za wjazdem na główny parking. Wystarczy kierować się ulicą Grabskiego dalej w kierunku południowym, mijając po prawej stronie wjazd na główny parking, a następnie wjazd po lewej stronie na dodatkowe parkingi. Po kilkuset metrach po prawej stronie znajduje się wjazd na pole namiotowe i kempingowe należące do Energylandii.

Mapa pola namiotowe i kempingowe Energylandia

1 – główny parking Energylandii
2 – wjazd na pole namiotowe i kempingowe

Co oferuje pole namiotowe obok Energylandii?

Pola znajdujące się tuż za strefą basenową Energylandii porośnięte są trawą i gdzieniegdzie wysypane żwirem do poruszania się samochodami. Zadrzewienia niestety jest niewiele, a to, które jest, znajduje się tylko w pobliżu ogrodzenia parku. Pole namiotowe znajduje się około 600 metrów od głównego wejścia do Energylandii.

Pole namiotowe i kempingowe Energylandia

Na terenie pola namiotowego przygotowano miejsce na ognisko, gdzie swobodnie wieczorem możemy przygotować posiłek, ogrzać się i miło spędzić czas. W pobliżu znajdują się także toalety i dostęp do wody.

Pole namiotowe i kempingowe Energylandia palenisko

W wielu miejscach pola namiotowego nie zabrakło również skrzynek elektrycznych z licznymi gniazdkami prądowymi, do których podłączyć możemy własny przedłużacz czy bezpośrednio urządzenia elektryczne.

Pole namiotowe i kempingowe Energylandia przyłącza prądowe