Wycieczka z przewodnikiem do Energylandii

Autor: Mateusz Miciński |

Widok na Energylandię

Wycieczka do Energylandii to spore przedsięwzięcie. Finansowe, logistyczne, noclegowe i gastronomiczne. Do tego dochodzi zwiedzanie parku, analizowanie mapy atrakcji, wybieranie odpowiednich karuzel i kolejek górskich dla dzieci i dorosłych. Błądzenie wśród alejek i stanie w kolejkach. Ponadto wiele osób doświadcza stresu, strachu przed mocnymi doznaniami i zmęczenie po kilku godzinach w Energylandii. Właśnie dlatego dobrym wyborem jest wycieczka z przewodnikiem do Energylandii.

Widok na Energylandię

Gdyby tak móc pojechać do parku rozrywki Energylandia bez stresu. Nie błądzić wśród dziesiątek atrakcji i nie stać na środku chodnika i nie analizować mapy ze wszystkich stron. Nie stać pół godziny w kolejce do atrakcji tylko po to, aby usłyszeć od pracownika, że Twoje dziecko jest za małe. To wszystko jest możliwe właśnie z przewodnikiem.

Kolejka na Hyperiona

Wycieczka z przewodnikiem do Energylandii? Czemu nie!

Możesz skorzystać z mojego doświadczenia, wiedzy i towarzystwa. Dzięki nim dzień, dwa, a nawet trzy, spędzone w parku będą specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb, wieku dzieci, czasu, ilości osób w parku i pogody.

Oprowadzę Cię i Twoją rodzinę po parku dokładnie tak, jak robię to ja. Przy tym minimalizując stanie w kolejkach, a maksymalizując liczbę najlepszych atrakcji, które zaliczycie. Dobiorę rollercoastery i karuzele pod wiek i predyspozycje Twoich dzieci. Opowiem o atrakcjach i samym parku, a także zaprowadzę Was w każdy zakamarek parku skrótami i bez żadnego błądzenia.

Tidal Wave Twister w strefie Aqualantis

Do tego mogę dotrzymać towarzystwa na ekstremalnych atrakcjach. Wykonać dla Was rodzinną fotorelację i film wideo. Odebrać z hotelu, dworca czy lotniska oraz zapewnić transport do Energylandii i z powrotem. Dysponuję samochodem osobowym i 4 wolnymi miejscami. Posiadam także fotelik dla starszego dziecka. Możemy także spotkać się pod Energylandią, czy w innym dogodnym dla Ciebie miejscu w okolicy.

energylandia hyperion z drona

Jeżeli jesteś zainteresowany i chciałbyś zwiedzić Energylandię pod okiem prywatnego i osobistego przewodnika, to jestem do dyspozycji. Napisz do mnie wiadomość, korzystając z formularza na stronie Kontakt. Oferta wspólnej wycieczki do Energylandii wyceniana jest przeze mnie zawsze indywidualnie, po rozmowie z Tobą i ustaleniu szczegółów.

Program wycieczki z przewodnikiem do Energylandii

  1. Opcjonalnie: transfer z hotelu, domu, dworca, lotniska lub innego miejsca.
  2. Opcjonalnie: zakup biletów, pomoc w realizacji bonu turystycznego.
  3. Wejście na teren parku Energylandia.
  4. Zakup opaski na szafki depozytowe.
  5. Zwiedzanie i korzystanie z atrakcji parku wg indywidualnych ustaleń.
  6. Przerwy na posiłek wg indywidualnych ustaleń.

Program zwiedzania Eneryglandii zawsze ustalam indywidualnie i dostosowuję go w trakcie pobytu w parku, biorąc pod uwagę pogodę, frekwencję gości na terenie Energylandii, Wasze potrzeby i możliwości. Jeżeli chcesz, mogę być z Wami cały czas, jak również mogę zostawić Was samych w dogodnym dla Was miejscu i czasie. Jestem elastyczny i jestem pewien, że się dogadamy.