W jakich miesiącach czynna jest wodna strefa w Energylandii?

Autor: Mateusz Miciński |

Water Park Energylandia

Park rozrywki w Zatorze w 2022 roku czynny był od początku kwietnia, aż do stycznia 2023 roku. W okresie wczesnowiosennym i zimowym nie codziennie można było bawić się w Energylandii, są bowiem dni, kiedy sam park jest nieczynny. Z kolei otwarcie strefy wodnej w Energylandii, jak i jej zamknięcie, nie jest tożsame z dniami otwarcia parku. Dokładne informacje na temat tego, kiedy Energylandia jest czynna znajdziesz we wpisie: W jakich miesiącach najlepiej pojechać do Energylandii?

Water Park Energylandia

Nieco inaczej wygląda sytuacja ze strefą wodną, w której znajdziemy aż cztery dedykowane strefy ze zjeżdżalniami, basenami i wodnymi placami zabaw. Na stronie Energylandii można przeczytać, że park wodny czynny jest w dni ze sprzyjającą pogodą i temperaturą powietrza przekraczającą 20°C.

Kiedy otwarcie strefy wodnej w Energylandii?

W 2023 roku już 29 kwietnia będzie miało miejsce otwarcie strefy Big Milk Water Park.

Z kolei Tropical Fun, Exotic Islands oraz Bamboo Bay wystartują miesiąc później – 27 maja 2023 roku.

Miej również na uwadze, że w poprzednich latach Water Park w Energylandii otwierany był w różne dni. Nie inaczej może być w przyszłym roku.

Kiedy zamknięcie strefy wodnej w Energylandii?

Wszystkie strefy basenowe, czyli Big Milk Water Park, Exotic Islands oraz Tropical Fun czynne były do 11 września 2022 roku. Z kolei 25 września 2022 nastąpiło całkowite zamknięcie całego parku wodnego, w tym Bamboo Bay i miejsc z leżakami.