Ile kosztują szafki w Energylandii?

Autor: Mateusz Miciński |

W Energylandii rozmieszczone dziesiątki dużych szafek depozytowych, do których możemy (a przy niektórych atrakcjach musimy) odłożyć większe przedmioty osobiste. Szafki te przypominają trochę słynne paczkomaty, a ich obsługa jest naprawdę prosta. Poniżej możecie sprawdzić ile kosztują szafki w Energylandii.

Energylandia i operatorzy atrakcji kierują się bezpieczeństwem, dlatego też na duże atrakcje nie możemy przychodzić z plecakami czy torebkami. Musimy je wcześniej umieścić w szafkach depozytowych. Na stację atrakcji możemy jedynie zabrać czapkę, okulary czy telefon (poza Hyperionem), który będziemy mogli bezpłatnie pozostawić w otwartych półkach.

Szafki w Energylandii
Szafki przed rollercoasterem Hyperion

Ile kosztują szafki w Energylandii?

Opaska uprawniająca nas do korzystania ze wszystkich szafek na terenie parku kosztuje jedyne 14 zł. Po jej zakupie możemy skorzystać z jednej szafki równocześnie. Innymi słowy: idziemy na Hyperiona, otwieramy szafkę, wkładamy plecak. Wychodzimy z Hyperiona odbieramy rzeczy z szafki i udajemy się na przykład na Energusia. Przed wejściem na Energusia znów otwieramy szafkę i chowamy rzeczy. Wychodzimy z atrakcji, odbieramy swoje rzeczy. I tak dalej. Czyli płacimy raz, korzystamy do woli.

Nie ma możliwości skorzystania z dwóch skrytek w tym samym czasie, tak aby na przykład schować więcej rzeczy osobistych do dwóch szafek. W takim przypadku musimy zakupić kolejną opaskę.

Szafki przy Zadrze
Szafki przy Zadrze

Gdzie znajdują się szafki i jak kupić opaskę na szafki w Energylandii?

W osobnym wpisie dokładnie i krok po kroku opisuję, jak kupić opaskę na szafki depozytowe w Energylandii, jak posługiwać się szafkami, jak odbierać swoje rzeczy, przy jakich atrakcjach są szafki, a przy których nie ma. Zapraszam do lektury: Jak kupić opaskę na szafki w Energylandii?

Skaner w szafce w Energylandii
Skaner w szafce w Energylandii